SILTA group на XIV щорічній українській конференції покриттів COATIGS.UA

19.03.2024
В лютому 2024 група компаній Silta group взяла участь в XIV Конференції українського ринку покриттів COATIGS.UA. Подробиці далі.

Мета конференції COATIGS.UA:

  • Підтримати і стимулювати зростання українського ринку покриттів.
  • Перемовини з провідними гравцями ринку.
  • Інформація про нові продукти та розробки, стан і динаміку розвитку галузі.
  • Нові контакти та зміцнення співпраці з надійними партнерами.
  • Обмін досвідом із діючими компетентними спеціалістами.

Все це – дієві, корисні поїнти конфкренції.

В рамках конференції Комерційний директор компанії ELEMENT Армен Кургінян разом із партнерами Apple Consulting представив такий практичний кейс, як управління запасами та виважений підхід до асортименту, що допомогло максимально зменшити відсоток втрачених продажів з огляду на досвід компанії в 2023 році. Мати оптимальний запас продукту та вміти ним керувати, на думку компанії, базовий скіл майбутнього бізнесу. Адже це зменшує ризики та посилює надійність співпраці з клієнтами. 

Окрім всього переліченого, безумовно корисними стали обмін досвідом, знайомство з новими партнерами, споживачами, дистриб'юторами, рітейлами. Захід такого рівня - чудова можливість охопити ключових гравців українського ринку покриттів. Як побутового, так і промислового напрямків. 

Дякуємо партнерам і клієнтам. Адже попереду не менш важливий етап - відновлення нашої країни.

Інші новини
Контакти

Група компаній «Сілта» працює з 1996 року і окрім основного напрямку включає 4 дочірні компанії з дистрибуції та виробництва лакофарбових та оздоблюючих матеріалів.

Адреса

49023, м. Дніпро, вул. Радистів, 5a, оф. 402